Květen 2011

Gabriela Gunčíková

29. května 2011 v 14:15 | Tina ^^. |  Music..♥
ČABA NEBLÁZNI


Aly & AJ - Walking On Sunshine

29. května 2011 v 14:11 | Tina ^^. |  Music..♥

Glee - Songs .. ♥

29. května 2011 v 14:07 | Tina ^^. |  Music..♥
FORGET YOU

It just hurts , that's all. :'((

29. května 2011 v 0:21 | Tina ^^. |  My life.. :)

It just hurts , that's all .. :'( .. Myslela jsem , že už dneska brečet nebudu .. Ale ? Brečím zase .. :'( .. Už na to prostě nemám , chci Pryč !! :'( .. To , co jsem dneska máálem udělala , to by mě nemrzelo .. :(( .. Chtěla jsem se bodnout a vykrvácet .. Proč jsem to neudělala ?? Proč ?? :'( .. Jsem blbá , měla jsem to udělat !! :'( .. Byl by klid ...... Ještě 8. třída a 9. a pak Pryč !!! :'( .. Ani netušíte , jak moc budu ráda až odtud vypadnu !! :'( .. Pryč od všeho !! .. Ale jen pár lidí mi bude chybět .. :'( .. Doufám ale , že budou dojíždět tam , kam já .. :( .. Jedna osůbka ano , ještě čekám na tu druhou .. :(( .. Končím tady !! :'( .. Jdu si radši lehnout , už na to nemám .. :'( .. Neusnu , ale co už .. :'( .. Je mi strašně .. :'( ..

In the school .. :-/

26. května 2011 v 9:09 | Tina ^^. |  My life.. :)


Ahoojte , právě sedím ve škole a máme Němčinu .. :/ :D .. Měli jsme 20 minut dělat v Terasoftu Němčinu , a teď do konce hodiny můžem být na netu .. :P .. Dneska bych měla jet do Shopping Parku na nové boty .. :P .. Jestli si teda nevyberu v Deichmannu .. :D .. No jinak , zítra budeme mít dalšío psa .. :D .. Už šestého no .. :D .. Co už .. :P .. Zítra pátek , jupííí .. :D .. O víkendu mám v plánu , jestli bude hezky , tak si půjdu asi zafotit .. :D .. Uvidím , kdyžtak půjdu pomáhat bráchovi na stavbu .. :P .. No nic , tak se tu mějte .. ;) .. Ahooj .. ;))* ..

This day is Hard .. :(

23. května 2011 v 7:07 | Tina ^^. |  My life.. :)

Proč bude dnešní den těžkej ?? Protože píšem písemku z matiky a já to skoro neumím .. :( .. No , včera jsem se šprtala , tak snad si to nepo*eru .. :/ .. Jestli jo , tak mě picne .. :D .. Koukala jsem se na Superstar , myslím si že dneska vypadne Šeps .. Nevím , ale já ho prostě ráda nemám .. :/ .. Měla jsem ho ráda , ale teď už ne .. :/ .. Pořád dokola .. :/ .. Hlavně ať mi tam zůstane Gabča a Martin , a Lukáš .. :D .. A jsem spokojená .. :D .. No nic , měla být za 10 minut valit do školy .. :P .. Dneska se mi tam vážně nechce , tu písemku fakt zkazíím .. :/ .. Jestli jo , zabijte mě ! .. :D .. :* .. xD .. Na to že jsem vstávala až v 6:15 , mám celkem fajn náladu .. :)) .. :P .. Asi jsem se dobře vyspala , když jsem si jako první vzpomněla na .... NÁKUPY !!! .. :D .. Jsem blázen do nákupů , a úchyl do bot .. :D .. Nejsem žádná bárbí .. ;) .. Jen mám prostě ráda takové to nakupování , skoro všeho dá se říct .. :P .. Ještě 7 minut .. :P :D .. Dneska mám sportovky , ale asi nepůjdu .. Sotva mě přestala bolet ta kýčel , a teď půjdu a zase mě začne bolet .. To víte že jo .. :D .. Né , nevím jestli půjdu .. Ale ještě trochu bolí , tak si s ní nechci zase něco udělat .. :D :/ .. Jsem nemehlo no .. :D .. Určitě bysme hráli basket nebo něco takovýho , a já bych si s tou kýčli určitě něco udělala , to je mi jasné .. :D .. Ještě 5 minut .. :D .. Sakra mě se do té školy táák nechce .. :D .. Bych nejradši zůstala doma , ale co doma že .. :D .. Bude tu ještě větší nuda .. :D .. Ve škole ani zas tak moc není .. :D .. Když se dá něčemu zasmát , tak nuda nikdy není .. :P .. No niic , ještě 4 minuty , tak se jdu zatím nachystat .. :P .. Ahooj .. ;)) ..

Sun Shine .. ♥

22. května 2011 v 15:38 | Tina ^^.

Ahoojte , dneska je Krásný den .. :P .. Sice tam teď trošku hřmí , protože se blíží Bouřka .. Ale je teplo a svítí slunko , zatím .. :P .. Byla jsem fotit , ale pak jsem musela domů , protože začalo pršet .. :/ .. Teď už tam neprší , takže si vezmu foťák a zase půjdu ven .. :P .. Ale mám v plánu jít se švagrovou k bráchovi na pozemek , tak budu fotit tam .. :)) .. No nic , už valíím .. :P .. Tak se tu mějte .. ;)) .. Ahooj .. ;)) .. ♥

Lights. ♥

21. května 2011 v 22:48 | Tina ^^. |  My life.. :)

Dobrýý večíír .. :)) .. Dneska měl být Konec světa .. :D .. Prej .. :D .. Já tomu nevěřila a ani nevěřím .. :P :D .. Nakecal to nějakej chlap a celý svět z toho dělá takové divy .. :D .. Nic nebude !! :P .. Až zažiju to , co chci tak až pak může být Konec .. :D .. Chci mít nový foťák , nový oblečení a černý vlasy s modrým melíírem .. :P .. A taky že všechno mít budu .. :P .. Ale ten foťák až později .. :)) .. Nejprv kotníkové barevné boty , nový oblečení , tyrkysové sluneční brýle , svítící tkaničky , tyrkysový pásek se sponou atd.. :))* .. Nákupy , to mě dokáže pořádně odreágovat .. :))* .. Někdy až unavit .. :D .. Alespoň mám dobrou náladu .. :P .. Teď bych ji potřebovala trochu zlepšit , není zrovna nejlepší .. :(( .. Blbě se mi dýchá a když se zvednu tak se mi motá hlava .. :( .. Asi slabý tlak , asi hoodně slabý .. :( .. Ale ještě žiju , tak v poho .. ;)) :D .. No niic , jdu se umýýt a pak spáát .. :))* .. Dobrou noc všem .. ;)) .. Mimochodem , nový dess .. ;)) .. Snad se vám líbí .. :)) .. GN .. :* ..

Dobré Ráno !!! ;-)

19. května 2011 v 6:37 | Tina ^^. |  My life.. :)

Dobré sice až tak moc není , ale i tak mám aspoň trošičku lepší náladu .. ;)) .. Právě si stahuju Photoshop , Konečně !! :D .. To stahování už trvá tak půl hodiny týjo .. :D .. Se mi nechce čekaat .. :/ :D .. Dneska si myslím že bude celkem Fajn den .. ;) .. Snad se nic nepokazí , a doufám že dostanu nějaké jedničky .. :D .. Teď je potřebuju jako Sůl .. :D .. Jinak jsem v pr. :D .. No a jinak , už je Čtvrtek , a zíítra Páátek .. Těšíím se , na víkend .. Ale asi si ho moc neužiju no .. :(( .. Tak si půjdu aspoň zaběhat , jestli mě přestane bolet ten blbej kotníík .. :/ .. Včera jsem sotva chodila , ale dneska už je to lepšíí .. :) .. Už bych mohla i cvičit , nějak to přežiju .. :D .. Příští týden bych měla jet kupovat nové boty , tak se těšíím .. :P .. Chci bílé !! :D .. Ty se mi prostě líbí nejvííc ! :D .. Nebo nějaké barevné .. :)) .. Jen ještě uvažuju , jestli si mám koupit normální tenisky nebo kotníkové .. No uvidím .. :P .. No niiic , tak se tu mějte a mějte se krásně ve škole .. ;)) .. Samé jedničky ať máte .. :P .. HOJ ! ;-)

Láska .. ;-)

14. května 2011 v 22:36 | Tina ^^. |  Citáty.. :)
Žárlivost je Láska pro ty , co milují jen sami sebe.

Zamilovaní zavírají oči při líbání , protože chtějí vidět Srdcem.

Žádný vztah není bez chyby. Na začátku vidíme chyby v sobě , na konci v tom druhém.

Ten , kdo opravdu miluje , skoro nikdy nepozná , kdy ho ten druhý milovat přestal.

Opakom lásky nie je nenávisť, ale ľahostajnosť.

Láska je blesk , který vás pohladí.
LOVE ! ♥

14. května 2011 v 22:18 | Tina ^^. |  My life.. :)
Ahojte .. ;)) .. Dneska celkem nuda .. :( .. Měla jsem jít ráno s kámoškama na Otvírání Poodří , ale zaspala jsem .. :/ .. Já to věděla !!!! :D :/ .. Tak jsem spala do půl 2 no .. :D .. Konečně jsem se vyspala , po dlouhé době !! :D ;) .. Nějak kolem 4 jsem šla bráchovi na pozemek , pomoct .. :D .. Byla tam švagrová , i od švagrové ségra .. :)) .. Tak jsme pokecaly .. :P .. Chystalo se ale že bude pršet , a pak začalo .. :( .. Tak jsem pomáhala uklízet věci a pak jsme jeli domů .. :P .. Pak jsem šla na PC , dát na Xteen novou fotku a začala jsem nový duel .. :D .. Soupeřka je holka z Florbalu .. :D .. No fajnéé .. :D .. Kdyžtak , vyhrávám .. ;D .. Před chvíli jsem se šla umýt , teď tady sedím s mokrou hlavou .. :D .. A asi už půjdu spát .. :P .. Tak já už povalíím .. :P .. Dobrou noc všem .. ;)) ♥


Západ Slunce ♥

13. května 2011 v 22:14 | Tina ^^. |  My life.. :)
Ahoojte .. :-) .. Dneska je Pátek 13. :-D .. Asi nejsem jediný člověk , co to píše .. :-D .. No , na to že je ten Pátek , tak je strašně Fajnej .. :-) .. Dnešek , strávený u vody , při západu Slunce .. :-) .. No Božíííí .. :-* .. Takových dnů bych chtěla více , ale i tak je Každičky den s Ním ten Nejlepšíí , Nejkrásnější , prostě Nepopsatelnýý .. :-) :-* .. Takhle , jako se cítím právě Teď , jsem se necítila Hodně dlouho .. :-) .. Připadá mi to , jako by se celý Svět změnil .. :-) .. Je jiný , ale přitom Krásný .. :-) .. Jinak , zítra půjdu asi v 9:30 k Zámku , kde se pořádá Akce Otvírání Poodří .. :-) .. Tak doufám , že mi zazvoní Budííček a já vstanu Čilá a půjdu tam .. :-D .. Jééj , mě hrabe .. :-D .. Konec toto ! :-D .. Právě si píšu s Kámoškou , tedy i Aff ( PajilinQa ) .. :-) .. Sranda ! :-D .. Prej: Nealeluj .. :-D .. Mám dost .. :-D .. Nová Čeština !! .. :-D .. Noo a jinak ve škole , bylo taky celkem Fajně .. :-) .. Sice jsem první hodinu nepřišla , protože jsem zaspala .. Ale jinak v poho .. :-D .. Zítra se ještě chystám ke Kámošce , aby mi dala sešity , které jsem ji dneska půjčila .. :-D .. Možná půjdeme ven , to je ještě ve hvězdáách .. :-D .. A taky mi dala mamka něco na práci .. :-/ .. Nic hroznýho .. :-D .. Jen že si mám vzít Foťák a jít fotit .. :-D .. Tak držte palce , aby se mi ty Fotky povedly a mamka neřvala .. :-D .. Děkuji .. ;-) .. :-D .. Noo niic , já už povalíím .. :-) .. Spáát , ať zítra nezaspíím .. :-D .. By mi asi je*lo .. :-D .. Co už .. :-D .. Dobrou .. ;-* ..

Prague .. ♥ ..

9. května 2011 v 13:01 | Kikůšká |  My life.. :)

Ahoojte , právě sedím ve škole a máme poslední hodinu .. :P .. Pak asi pojedu s kámoškou do Města a budu si muset koupit nějaké věci na Zííítra .. :)) .. Když jedeme do téé Prahy .. ♥ .. Musím si koupit novou voňavku a páásek .. :D .. Tak snad tam něco seženu .. :P .. Dneska tak trochu volnější den .. :P .. Akorát první hodinu jsme psali z matiky Test .. :( .. Vyšlo mi to sice dobře , ale nemám to celý .. :/ .. Tak snad budu mít aspoň 2 .. :P .. Dneska si musím ještě dobalit pár věcí , a brzo spát hlavně .. :D .. V 7 spát .. :D .. Nebo trochu později , se vyspím ve vlaku .. :D .. Jestli tam vůbec usnu že , když jsme i s klukama .. :D :P .. No co už .. :P .. No niic , už nevím co tu napsat .. Tak se tu mějte , už se neozvu .. Tak čááute .. ;)) .. ♥ ..

I ♥ Photography ..

8. května 2011 v 18:24 | Kikůšká |  My life.. :)


Ahojte .. :P .. Dneska jsem se celkem nudila .. :( .. Nebylo co dělat , chvíli jsem pomáhala v kuchyni , jinak pořád Nuda , Nuda a Nuda .. :D :( .. No a přidala jsem sem pár mých Fotek .. ;) .. Tak se pak kdyžtak koukněte , v Rubrice: My photos .. ;)) .. Některé jsou nové , a některé starší týden .. ;)) . .Ale jsem pořád stejná , tak co .. :D .. Joo a jinak , jak už jsem vám řííkala , tak v Úterýý jedu do téé Prahyy .. :D :PP .. Nemůůžu se dočkat !! :))* .. Už mám pár věcíí sbalenýých .. :))* .. Ještě mi chybí nabít pořádně foťák , v mobilu udělat místo na fotky a nesmíím zapomenout na Žehličkuu !! :D :)) .. Důležitá to věc .. :P .. No nic , už musím jít .. Hlídat psy .. :D .. A jdu si něco uvařit , mám nějakej hlad .. :D .. Tak páá :))* ..

Big City Dreams .. ♥ ..

7. května 2011 v 21:56 | Kikůšká |  My life.. :)


Ahoojte .. Dneska jsem byla ráno s kámoškou , i Aff ( TiMinka ) na Otvírání Studánek .. :))* .. Byla Sranda .. :D .. :))* .. Nejlepší to její: jéžišííí .. :D .. Já nemohla .. xD .. Přišla jsem ve 12 hodin domů .. Nálada se zdala být ještě dobrá .. ;) .. Ale pak byla divná a hlavně jsem byla strašně unavená .. :( .. Tak jsem si šla asi o půl 4 lehnout a spala jsem do půl 9 .. Pořád unavená no .. :(( .. Ale tak za chvíli půjdu do vany a pak spáát .. Zase .. :D .. Únava je strašná .. :/ .. :D .. Noo , a jinak .. V úúúterý jedeme se třídou a je ještě se 7. do Prahyyyy !! .. :))))))) .. :D .. ,,Těšíím se jak malé Díítě na Váánoce !!'' .. :D :D .. Jak dneska .. :D .. Jen ONA víí .. :P .. x)) .. No nic , ještě napíšu SMSky na GN a pak půjdu asii spáát .. x)) .. Tak se tu mějte a užíívejte si Vííkendu .. xP .. :))* .. ,,GOOD NIGHT EVERYBODY'' .. ♥

Your smile is my Drug .. ♥

4. května 2011 v 21:07 | Kikůšká |  My life.. :)


HA ! Moje Štěstííí se mi vrátilo zpátky .. :)) .. xP .. No , sice nálada už trochu skončila , protože mě nějak bolí hlava .. Ale i tak se mám fajn , protože mi teď všechno vychází .. Skoro všechno .. :D .. :))* .. Jsem ráda , ani Nevíte jak .. xP .. Jen doufáám , aby to takhle Dlouho vydrželo .. x( .. Ale věříím , že Joo .. xP .. ♥ .. I AM HAPPY ! .. ♥ .. Díky Přátel , které mám .. xP .. Díky Rodině , kterou mám .. xP .. Díky Lidem , kteří mi pomáhájí .. ♥ .. :))* .. No niic , už půjdu spát .. :)) .. Jsem nějaká unavená .. :( .. Tak .. GOOD NIGHT EVERYBODY ! .. ♥ .. :))* ..

SMILING on the Outside. BROKEN on the Inside.

3. května 2011 v 19:53 | Kikůšká |  My life.. :)


Jou .. Asi takhle se teď cítím .. ;)) .. Ale je mi fáájn .. ;))* .. S přáteli a Úsměvem jde Všechno lépe .. ;)) .. To mi Věřte .. :))* .. Nikdy mi nebylo líp .. :))* .. A jen díky přátel , mám pocit , že jsem nezůstala sama .. ;))* .. Je to krásný pocit .. :))* .. A věřím , že vydrží Dlouho .. ;)) .. :* .. Jinak , dneska jsem ,,Zase'' nebyla ve škole .. :(( .. Za 1. zaspala jsem .. :/ .. Za 2. nebylo mi moc dobře .. :(( .. Je mi po těch antibiotikách nějak divně .. :(( .. A pořád se cítím jako nemocná .. :(( .. Ale i tak se mám fajn , jako vždy .. ;)) .. <3 .. No nic , už půjdu .. Půjdu si uvařit večeři a pak spát .. ;)) .. Dneska chci jít brzo , abych zítra zase nezaspala .. :D .. :P .. Tak se tu mějte , Čágo Belo .. <3 .. :D .. :))* ..

Highway → Go away ... ♥ ...

2. května 2011 v 11:14 | Kikůšká |  My life.. :)
Právě sedím ve škole , a šli jsme na PC .. Dneska je celkem fajn den , na to že jsem si myslela , že pondělí bude pro mě hrozné , jako každý druhý den .. Ale celkem fajn .. :) .. Odpoledne půjdu ven s kámoškou , i aff ( PajilinQa ) .. :))* .. Možná se ještě někdo přidá , to se ještě neví .. :P .. Ale těším se , aspoň si dneska o trochu víc zlepším náladu .. :)) .. V sobotu jsem byla na diskotéce , a odpoledne .. Asi kolem 12 hodin mi přijela kámoška .. :))* .. Úžasný den , i večer .. :))* .. Na diskotéce jsem si trochu pobrečela , ale co .. :) .. Teď už brečet nebudu , nestojí mi za to , a člověk který se chová tak špatně , si moje slzy nezaslouží .. :P .. :))* .. Včera jsem byla s kámoškou , tedy aff ( TiMinka ) na pochodech .. :)) .. Sice bylo hnusné počasí , ale i tak to bylo fajn .. :))* .. Na Lapači , kde byl cíl , bylo skvěle .. :))* .. A hlavně , sranda .. :)) .. Dneska bych šla i do sportovek , ale nemůžu .. Beru antibiotika .. :( .. No nic , tak se tu mějte .. Ahooj :)