Červen 2011

Smile .. :))

29. června 2011 v 7:06 | Tina ^^. |  My life.. :)

Ahooj .. :)) .. Mám skvělou náladu , po hodně dlouhé době .. ;) .. Naučila jsem se brát všechno s nadhledem a je mi lííp .. :) .. Asi protože příští týden slavím narozky , společně i s aff a kámoškou ( BFF ) TiMinka :) .. :)) .. Těšíím se .. :)))* .. Užijeme si to ! :P .. Já budu mít patnáct a ona už měla čtrnáct .. :)) .. Patnáctiny jsem si přála pořádně oslavit , a splnilo se mi to .. :P .. Tolik lidí , skoro všichni z mojí třídy .. :P .. Ale jsou skvělíí .. :)) .. Dárky mi nosit nemusejí , hlavně že příjdou se skvělou náladou .. ;) .. No nic , za chvíli valím do školy , tak se tu mějte .. :P .. Jinak dneska jedu do města s kámoškama a kámošem .. :) .. Tak si budu kupovat nové kraťasy , na zítřek .. :P .. Když je ten konec školního roku no .. :D .. Těším se na Prááázdniny !! :P .. Tyhle si užiju na 100% vííc než ty minulé .. :)) .. Žádné sezení u pc po celý den , ale pořád venku s přáteli a s níím .. :P .. :))* .. Tak ahooj .. :))* ..

Citáty o přátelství ...

25. června 2011 v 16:27 | Tina ^^. |  Citáty.. :)
Rána, kterou zasadil přítel, se nehojí !

Směješ se, ale uvnitř trpíš. Opravdový přítel vidí slzy, i když se směješ.

Mít děravé kapsy a ztratit velké peníze není nic, jako mít děravé srdce a ztratit nejlepšího přítele.

Přátelství je láska bez křídel.

Je hlupák ten, pro koho majetek, bohatství, moc a velikost má větší cenu než poklad, jímž je věrný přítel.

Člověk umírá tolikrát, kolikrát ztratil přítele.

Odsuzuji-li chyby svých přátel, to ještě neznamená, že bych je přestal mít rád.

Přátelství násobí radost a dělí žal.

Zapomínat starých přátelství pro nová je jako vyměňovat plody za květy.

Štěstí přátele získává, neštěstí prověřuje.

Přátelství může trvat jedině mezi dobrými lidmi.

Today ! ♥

24. června 2011 v 14:32 | Tina ^^. |  My life.. :)

Ahooj .. ;) .. Dneska byla ve škole asi první dvě hodiny nuda , pak jsme uklízeli učitelovi kabinet .. Tolik věcí , papírů apod. No hodně toho tam bylo .. Já , s bolavou rukou jsem to ale dala .. ;D .. Ale bolí ještě víc , co už .. ;/ .. O půl 4 jdu ven , tak se ještě možná ozvu večer ... ;) .. Pokud se dostanu na pc a pokud budu mít čas že .. :D .. No a jinak dneska jsem hrála s děckama Twister , sranda musí být .. ;D .. Až na tu ruku no .. :/ .. Dneska ráno se mi stala taková nehoda , popálila jsem si prst o žehličku .. :D .. Prostě nemehlo no .. :DD .. Jinak asi nic novýho .. ;) .. Noo , akorát to , že mám opět černé vlasy .. ;) .. I AM BRUNETTE .. ;DD .. No nic , už psát moc nebudu .. Bolí mě ta ruka .. :/ .. Strašnéé .. ;( .. No nic , jdu se nachystat , oblíct a pak povalím ven .. ;)) .. Ahooj .. ♥

Memories ... :'(

21. června 2011 v 6:42 | Tina ^^. |  My life.. :)

Joo , nikdy nezapomenu na ty společné dny plné smíchu a hrabání .. Bylo mi skvěle , ale teď už je konec všech těch nádhernýh dnů ... Teď už mi jen zbylo pár přátel , se kterými chodím ven a užívám si života .. I když bez člověka , kterého jsem měla fakt moc ráda .. Nemůžu být věčně smutná a nesmát se .. Někdy na to zapomenu , ale teď není vhodná doba .. ;( .. Však o prázdninách mě to přejde , budu s nejlepšími přáteli , bude mi fájn a budu si užívat Léta jen a jen s nimi .. :)) .. Tak snad si to léto užiju .. ;) .. Těším se na 8. července .. Den , kdy mám narozky .. ;) .. Pozvu své přátelé , a budeme oslavovat .. ;)) .. Nejde mi o žádné dárky , chci jen aby tam přišli a bavili se .. ;)) .. Nějak tak si představuju svoje narozky .. :)) .. No niic , už jdu .. ;) .. Nachystat se a pak vyrážím do školy .. ;) .. Možná se ozvu ještě večer , nebo odpoledne .. Uvidím .. ;) .. Tak ahoooj .. ;)) ..

Sun Flowers .. :)

11. června 2011 v 18:07 | Tina ^^. |  My life.. :)

Ahoj , jen vám chci říct. Že v rubrice: My photos .. Mám nové fotky .. ;) .. Dvě .. ;D .. Jedna je starší a jedna nová , z dneška .. :) .. Tak se kdyžtak koukněte .. ;) .. Teď asi půjdu na chvíli ven a pak se asi stavím k bráchovi na pozemek .. Tak se tu mějte .. ;)) .. Ahooj .. ;))

Fotky z dneška atd.

11. června 2011 v 17:54 | Tina ^^. |  My Photography :)
Keisy , můj pes .. :))*


True Friend ... ♥

11. června 2011 v 11:06 | Tina ^^. |  My life.. :)

Poslední dobou mi náladu zlepšuje jen jedna Osůbka s velkým O ... :)) .. Jsem neskutečně ráda , že jí mám ... ;))* .. Nebýt ji ? Mám pořád blbou náladu , a jen tak bych z toho nevyvázla .. ;) .. Děkuju Ti Martinko .. ;* .. Ty v mém životě hraješ důležitou roli .. :))* .. Jsi ségra , která mě sice někdy štve , ale určitě bych tě už nikdy nechtěla vyměnit .. ;))* .. Jsi spolužačka , která mi vždycky poradí , když nevím něco u testu .. ;D .. Spolužačka , která se na mě otočí a my se smějeme .. :) .. Kámoška , která mě rozveselí .. ;) .. Kámoška , která mě teď drží nad vodou , když ostatní mě pustili .. ;( ♥ .. Jsi úžasná .. ♥ .. Co víc si přát ... :))* .. Dneska sice spolu nebudeme , a já to doufám že zítra snad joo .. :))* .. Dneska mám v plánu jít se psem na procházku , pustit si do sluchátek hudbu a jen tak se procházet ... ;) .. Ještě uvidím , třeba se moje plány změní , a já půjdu s někým ven .. Což pochybuju ... :( .. No , třeba půjdu k bráchovi na pozemek , kde bude i švagrová .. Sice jsem na ty dva byla nedávno pořádně naštvaná , ale zlost je stav co netrvá dlouho .. ;)) .. No nic , teď se půjdu nejspíš najíst , mám nějakej hlad .. :D .. Pak asi na chvíli vytáhnu to jedno malé štěňátko a půjdu se s ní projít na zahradu .. ;D .. Dneska se mi totálně nechce nic dělat , a to jsem se těšila až budu konečně venku .. Na čerstvým vzduchu .. ;D .. Po 5 dnech .. :D .. Doma je strašná nuda .. :/ .. Hlavně když je člověk nemocný .. :// :D .. Jsem ale ráda , že ta moje nemoc netrvala tak dlouho , to se i divím .. ;D .. Ale jsem ráda .. ;) .. No nic , už teda jdu .. Mějte se a užijte si vííkend .. ;)) ♥ ..

Eye to Eye ... ♥

10. června 2011 v 21:02 | Tina ^^. |  My life.. :)

Včerejšek.

Včerejšek není třeba komentovat. ;( Prostě jsem měla totálně blbou náladu. :( Bude to asi tím , že se mi všechno rozpadlo. :( Ať už to bylo přátelství , láska , život. Dneska jsem si aspoň napravila ten život a přátelství. ;) Jen ta láska no. :( Ale to bude dobrýýý. ;))

Dnešek.

Dnešek je oproti včerejšku dobrej. :) Stavila se ke mě kámoška , abych ji dala peníze na víkendovku. :) Tak jsme pokecaly. :)) Po dlouhé době jsem ji zase viděla , a mooc ráda. ;)) Ukázala jsem ji pejsky , jen dva , ty které jsme si nedávno koupili. :)

Zítřek.

Na zítra jsem měla v plánu , že se pojedu podívat na svoji kámošku , jak tancuje Zumbu. Ale prý se ten Dětský Den ruší. Takže nikam nepojedu. :( Budu mít volnou Sobotu , a vůbec nevím co dělat. Ale jedno vím , nebudu doma sedět na prdeli a půjdu se někam projít. Ještě někoho sehnat. ;D Kdyžtak půjdu sama. ;) Jestli se někdo nenajde. ;P Ale počítám s tím , že půjdu sama no. :((

Smile ? :) ... NO ! :(

8. června 2011 v 15:45 | Tina ^^. |  My life.. :)

Poslední dobou už mi do smíchu moc není .. :( .. Asi to bude tím , že nechodím do školy a protože jsem nemocná .. :/ .. Pár dní do konce školního roku .. :(( .. Bude mi ta škola chybět , i když jsem tam někdy prožila takové nervy .. ;/ .. Ale na ty dny plné smíchů v hodinách a o přestávkách nezapomenu .. :))* .. Některé dny byly pro mě ty nejkrásnější , některé mi daly dost zabrat .. ;(( .. Ale i tak , naše škola je fajn .. ;)) ..

Kusovka 3.6

8. června 2011 v 15:30 | Tina ^^. |  Kusovky
Ta je božíí .. :))


Kusovka 3.5

7. června 2011 v 17:06 | Tina ^^. |  Kusovky

Kusovka 3.4

7. června 2011 v 17:06 | Tina ^^. |  Kusovky

Kusovka 3.3

7. června 2011 v 17:03 | Tina ^^. |  Kusovky


Kusovka 3.2

7. června 2011 v 17:02 | Tina ^^. |  Kusovky

Kusovka 3.1

7. června 2011 v 17:02 | Tina ^^. |  Kusovky

Kusovka 3.0

7. června 2011 v 17:01 | Tina ^^. |  Kusovky

Converse .. :))

7. června 2011 v 16:51 | Tina ^^. |  Pixelky
Počet: 5

x x x x

Hope ♥

7. června 2011 v 16:27 | Tina ^^. |  My life.. :)

Ahojte .. Včera večer , kolem půl 12 jsem jela s mamkou do špitálu .. Na dětské oddělení , hrozně mě bolelo břicho .. :( .. Brali mi krev a moč .. V moči mi zjistili , že tam mám malý zánět .. :( .. Tak mě poslali na chirurgii , kde mi provedli vyšetření .. Nedali mi žádné prášky , protože teď beru antibiotika .. Měla jsem se ještě dneska ráno dostavit na další vyšetření .. Už mě to ale moc nebolelo , tak mi to jen zkontroloval a mám pak později přijít na další vyšetření .. Ve čtvrtek jdu na kontrolu k mýmu doktorovi , tak uvidím co řekne on .. Snad se mi to do konce týdne zlepší , a já budu moct jít zase do školy .. :( .. CHCI BÝT ZDRAVÁ !! :(

Believe in Music ... ♥

4. června 2011 v 9:30 | Tina ^^. |  My life.. :)


Ahooj .. ;) .. Dneska jsem vstávala v 8 hodin , uvařila jsem si čaj a šla k PC .. :D .. Odpoledne tu máme na hřišti Dětský den , tak se půjdu s Prďolou kouknout .. :D :P .. No a ještě je večer Diskotéka .. Ale to nejspíš nepůjdu , když jsem nemocná .. :/ .. Uvidím , třeba se půjdu jen podívat a pak domů .. :/ .. Těším se tam ale , až uvidím děcka vystupovat .. :)) .. Nesmím si zapomenout foťák , ať je můžu natočit .. :P .. Bude to božíí .. ♥ .. Irské Tance , které tancují holky z naší školy , jsou fakt výborné .. ;)) .. ♥ .. Hlavně Ty si musím natočit !! :D :)) .. No niic , už nevím co psát , tak se tu mějte .. ;)) .. Možná ještě napíšu , ale nejspíš už asi ne .. ;) .. Tak ahooj .. ;)) .. ♥ ..

Tiger Eyes .. ♥

1. června 2011 v 18:57 | Tina ^^. |  My life.. :)

Ahooj .. Dnešek můžu komentovat jen stručně .. Je středa , a středa je můj nejhorší den za celý týden .. :// .. Takže je pochopitelné , že nemám náladu .. ;( .. Ani jsem tady nechtěla psát , ale někde už to napsat musím .. ;(( .. Dneska ráno jsem se prostě blbě vyspala , vzbudím se a na hlavě vrabčí hnízdo .. :/ .. Ani oči jsem nemohla pořádně otevřít , protože jsem byla totálně unavená .. :( .. Řekla jsem si , že dneska půjdu brzo spát .. V 9 , abych byla zítra vyspaná .. Dneska jsem měla totálně nervy v kýblu .. :/ .. Tak jsem se sebrala a vypadla z baráku , vzala jsem si brusle , sluchátka a šla bruslit .. Trochu mi to pomohlo , ale .. Přišla jsem domů a zase blbá nálada .. :( .. A ještě když mě píchá na srdci .. :(( .. Možná jsem to přehnala na těch bruslích , ale co už .. :/ .. Mě už je jedno , co se děje s mým zdravím .. :// .. Ať už je po mně !! :/ .. Nemusela bych se už tolik trápit .. :(( .. Nevím co dělat .. :( .. Je toho na mě tolik , že už ztrácím kontrolu .. :( .. Mám už jen jednoho člověka , který mě rozesměje a jen na NÍ mám náladu .. ;( Teď už .. BFF .. :(( ♥ ..